Červen 2011

Vlkodlaci

18. června 2011 v 10:32 | Violet |  Vlkodlaci
Tajemné vytí šířící se lesem, ze kterého vám až naskakuje husí kůže. Máte pocit že vás pořád něco sleduje. Kdo je ten co vyje? Nějaký vtipálek, zatoulaný pes či vlk a nebo skutečný, krvelačný vlkodlak. Vytí čas od času ruší houkání sovy. Zahlédnete věc, lesknoucí se karmínovou barvou. Krví. Je to rozthaný mladý srnec. Vy si přejete, aby tato hrozná noc skončila. Na obloze se houpe měsíc v úplňku, který i když září jasně v plné světle, kolem vás je jen tma, tma a černočerná tma. Najednou vidíte světlo. Ale ne studeně bílé měsíční světlo, ale zlaté světlo chaty. Slyšíte hlasy vašich znamých jak se smějí a baví u plápolajícího ohně. Jste v bezpečí, jste šťastni že již nejste v lese, ale pořád se vám zdá, že slyšíte tajuplné vytí.

Vlkodlaci
Nikdo pořádně neví co to je...
Přerostlý vlk, démon a nebo nejznámější verze: člověk, který se úplněk za úplňkem proměňuje v obrovskou obludu?
Existuje jen jeden Plnohodnotný vlkodlak. A kdo ví co je tohle? Prehistorický druh vlka, přenášející infekci? Mýtická bytost? Nebo dlaší bůh, kterého ze vsteku proměnily v zrůdu, která bude požírat nevinné bytosti?
Kždopádně: Když tento vlk někohl kousl, za pár dní byl stvořen vlkodlak, který začal kousat a tvořit vlkodlaky další.
Proměna probíhá tak: Člověk -> pokousán vlkodlakem -> pokousáný člověk + úplně = vraždící vlkodlak kterého zabije jen stříbrná kulka.
A nebo: Kůže z vlkodlaka -> člověk si ji nasadí -> kůže na něm přiroste -> úplňku se ho pustí. Pokud si ji onen člověk při dalším úplňku znovu nenasadí, pocítí strašlivé bolesti. Jak se toho zbavit. Spálit kůži.
Pokud je vlkodlak váš známý a vy ho zabít nechcete, musíte zvolat jeho jméno a nebo zaříkávání a bylinky.

Jak se pozná vlkodlak ( v c.c)